АВТОНОВОСТИ

Сучасні машини, в яких є частинка “Запорожця”

15.06.2015

1 жовтня 1960 року з конвеєра зійшли перші екземпляри ЗАЗ-965 – того самого забавного, але дуже гордого “Жужика”. Ми знайшли тих, хто сьогодні зберігає в собі найкращі частинки “Горбатого”.

107313940_00

За паспортом – ЗАЗ-965, фактично – наша версія Fiat 600, що стала однією з найлегендарніших тачок СРСР. А ще – кіноактором, героєм тисяч анекдотів і згодом просто приємним спогадом.

У нас є навіть своєрідний подарунок! У вигляді підбірки сучасних машин, які так чи інакше виконують сьогодні роль такого багатогранного і важливого автомобіля. Машин, які зберігають в собі хоч частинку “Запорожця”, що пішов у забуття:

Daewoo Matiz

002

Що: якщо хочете, суть. Як і ЗАЗ-965 у свої роки, “Матіз” є найдоступнішою тачкою в нашій країні. Компактний такий. І нехитрий.

Porsche 911

003 (1)

Що: компонування. Ультраспортивний родич “Жука”, як і раніше, тримає мотор ззаду і за умовчанням їде задніми колесами. О’кей, трохи швидше і набагато дорожче, але все ж.

BMW i3

004

Що: тісноту. І у тому, і в іншому випадку перед вами стоїть нелегкий вибір – або пасажири, або барахло. Гаразд, у i3 багажників відразу два, але даремна скринька під екс-капотом з “Горбатим” його, погодьтеся, ріднить.

Tata Nano

005

Що: зрозуміло, ціна. Тільки, на відміну від подібності з Matiz, в міжнародному сенсі – Nano претендує на звання найдешевшої машини у світі. Хоч і злегка прогорів з попитом, з яким у 965-го, до речі, проблем не було.

Fiat 500

006

Що: родинні зв’язки. І у “Жужика”, і у “Чінквеченто” є один загальний родич, ім’я якого – Fiat 600. Тільки ось 500-й живучіший виявився.

ZAZ Chance

007

Що: пелюшки. Не знаємо, чи варто пояснювати. Ну, хіба що для протоколу – “Шанс” прописався на тому самому колись “Автомобільному заводі “Комунар”, де жив сам 965.

Honda VFR

008

Що: “серце”. Такий рідкісний V4, якщо точніше. 4 циліндри в V-конфігурації об’єднують ЗАЗ-965 з сучасним мотоциклом. Прикольний.

Источник autopalace.com.ua

Система Orphus

Если вы заметили ошибку на сайте, выделите необходимый текст мышью и нажмите Ctrl+Enter

Популярные

Статьи о нас

Больше статей

Цены на бензин

Источники vseazs.com

Онлайн пробки

"Пробки".